Crna Gora

Polasci iz Srbije
Polazak Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
POLASCI: 10.06. 15.06. 16.06. 17.06. 19.06. 20.06. 22.06. 24.06. a posle toga svakoga dana do 31.08. Polasci u septembru biće otvarani prema potrebi.
Pančevo / Autobuska stanica Pančevo 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
Beograd / Beogradska autobuska stanica 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Polasci iz Crne Gore
Polazak Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
POLASCI: 10.06. 15.06. 16.06. 17.06. 19.06. 20.06. 22.06. 24.06. a posle toga svakoga dana do 31.08. Polasci u septembru biće otvarani prema potrebi.
Igalo / AUTOBUSKO STAJALIŠTE - SPORTSKI CENTAR IGALO 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00
Herceg Novi / Autobuska stanica 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Meljine / STANICA GRADSKOG PREVOZA, SUPERMARKET "VOLI" 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25
Zelenika / Stanica gradskog prevoza, centar, kod carinske zone 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25
Kumbor / Magistrala, proširenje kod skretanja za Kumbor 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Đenovići / Kod pošte, stanica gradskog prevoza 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Baošići / Restoran "Deli Radivoje" 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Bijela / Centar, pumpa kod brodogradilišta 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Kotor / Autobuska stanica 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Budva / Autobuska stanica 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
Petrovac / Autobuska stanica 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
Čanj / Magistrala, stanica gradskog prevoza 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Sutomore / Magistrala, Autobuska stanica "Sutomore" 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Cene karata
Za decu priložiti fotokopiju zdravstvene knjižice.
Odrasli Deca (do 12 godina)
Polazak Jedan pravac Povratna karta Jedan pravac Povratna karta
Pančevo 3100 DIN 4500 DIN 2200 DIN 3100 DIN
Beograd 3100 DIN 3900 DIN 2200 DIN 3100 DIN

* Cenovnik za polaske iz Pančeva se primenjuje od 10.05.2018.

* Cenovnik za polaske iz Beograda se primenjuje od 10.05.2018.

Za ulazak u R. Crnu Goru potrebno je:

Za punoletne osobe – važeća lična karta ili pasoš;

Za decu školskog uzrasta – važeći dokument sa fotografijom (đačka knjižica, pasoš, lična karta);

Za mlađa maloletna lica (deca predškolskog uzrasta) – izvod iz matične knjige rođenih (trajni – original) ili pasoš;

Za prelazak državne granice maloletno lice, kada putuje samo ili u pratnji drugog lica koje mu nije roditelj ili zakonski zastupnik, mora posedovati overenu saglasnost oba roditelja ili zakonskog zastupnika.

U slučaju nepoštovanja gore navedenih odredbi, fizička lica plaćaju kaznu u iznosu od 25.000 do 50.000 dinara i Fudeks d.o.o. ne snosi nikakvu zakonsku i materijalnu odgovornost ukoliko putnik bude vraćen ili zadržan na graničnom prelazu.